fbpx

OPRAVDOVÝ FOTKY

BUĎTE NA FOTKÁCH DOKONALÍ PŘIROZENÍ

L

NEARANŽUJU, DOKUMENTUJU

Věřím v autentický, přirozený, opravdový fotky. Ctím příběhy svatebního dne a snažím se je nechat naplno rozehrát a nenarušovat je svojí přítomností. Moje úloha je tyhle příběhy zachytit a udělat to originálně a líbivě, a zároveň nenuceně a nadčasově. Fotím svatby pro páry, kterým je tahle filozofie blízká.

L

JSEM SVATEBNÍ FOTOGRAF

Ahoj! Jmenuju se Lukáš a jsem svatební fotograf. Focení je moje vášeň, zábava a životní styl. Žiju v Praze, ale pokud si padneme do oka, tak za vámi moc rád dojedu kamkoliv po ČR a i dál.

ZACHYCUJU VAŠE SVATEBNÍ PŘÍBĚHY

Chci, abyste si svatbu v první řadě užili a nebrali ohled na fotografa a jeho povely. Proto se snažím pracovat co nejvíc diskrétně a uvolněně a nijak nezasahovat do dění kolem mě. Často si pak hosté ani neuvědomí, že to já jsem ten oficiální svatební fotograf a považují mě za jednoho z nich. A to je přesně ta poloha, kterou miluju, protože odtud vznikají ty nejhodnotnější fotky.

STARÁM SE O VAŠE RODINNÝ VZPOMÍNKY

Dobře udržovaný rodinný fotoalbum je opravdový dědictví a jedna z nelepších investic, kterou můžete udělat. K rodinnýmu focení přistupuju stejně jako ke svatbám, když z pohledu pozorovatele chytám ty správný momenty. Fotím rodinný fotoreportáže, zachycuju dění "běžnýho" dne, často přímo u vás doma, nebo kdekoliv jinde, kde se cítíte dobře.

Scroll to top