fbpx

O MNĚ

SÁM O SOBĚ BYCH ŘEKL, ŽE...

JSEM ZAMILOVANEJ CHLAP A TÁTA

Mám doma úžasnou rodinu. Je to moje nekonečná motivace brát foťák do ruky. Jsem tvůrce a správce našeho rodinnýho fotoarchivu a starám se o to, aby se naše fotky dostaly na papír.

DĚLÁM S ČÍSLY

To čím jsem zatím strávil většinu svýho produktivního života je na hony vzdálený focení. Nebo tak nějak jsem si to na začátku alespoň myslel. Pak se to všechno začalo zajímavě propojovat.

RÁD LEZU PO KOPCÍCH A CESTUJU

Když to jde, mizíme s rodinou pryč. Dlouhá cesta, krátký výlet - všechno se počítá. Jsou to další a další zdroje inspirace a hlavně příležitosti k focení.

MÍŇ MLUVIM, VÍC POSLOUCHÁM

Říkám o sobě, že jsem "přeučenej introvert". Vyžadovala si to práce, tak jsem zapřel sám sebe a vylezl z kouta. Přeučit introverta je ale jako přeučit leváka - někde to tam pořád je. Proto je mi za foťákem tak dobře, a proto mi nejvíc ze všeho sedí reportážní fotka.

CHCI JE CHYTIT VŠECHNY

Okamžiky. Lovím okamžiky. Mám posedlost dokumentováním všeho kolem sebe. Věřím, že jestli něco v čase spolehlivě nabývá na hodotě, tak je to kvalitně zachycená a uchovaná vzpomínka.

NIKDY TO NENÍ DOST DOBRÝ

Jsem chorobnej puntičkář. Všechno musím mít zarovnaný, bezchybý, stoprocentní. Ať se snažím, jak se snažím, nikdy mi to nebude dost dobrý. Ve focení se to snad projevuje úplně nejvíc. A to mě baví!

Scroll to top