fbpx

VAŠE CHVÍLE S RODINOU

PŘIROZENĚ A OPRAVDOVĚ

Jaká je vaše nejoblíbenější fotka z dětství? Je to taková ta, kdy vás vaši vzali k "foťákovi", ten vás postavil před obláčkový plátno a vyfotil vás s medvědem v ruce? Nebo je to ta, kde lezete tátovi po břiše, chechtáte se, máma tomu přihlíží z kuchyně a vy si do dneška lámete hlavu, jestli to, co jí vidíte v očích, je radost, starost nebo hrdost? Pokud je to ta druhá fotka, a rádi byste takový fotky dopřáli i vašim dětem, tak prosím čtěte dál.

1.

JSTE (JAKO) DOMA

Vy vezmete rodinku, já vezmu foťák a půjdeme společně tam, kde to máte rádi, a kde jste sami sebou. Do lesa, na hřiště, do cukrárny, nebo prostě jen zůstaneme u vás doma. Čím víc to budete vy, tím hodnotnější fotky budou.

2.

FOTÍM "OBYČEJNÝ" CHVÍLE

Líný víkendový rána, hraní her, čtení pohádek na dobrou noc, procházky na zmrzku... Jsou to přesně tyhle na první pohled obyčejný aktivity který dělají rodinu rodinou a odkrývají upřímnou lásku až na dřeň.

3.

JAKO BYCH TAM NEBYL

Když fotím svatby, tak pozoruju a nezasahuju do děje. U rodinnýho focení to dělám úplně stejně. Vy si užíváte chvíle s rodinou, já pozoruju a chytám okamžiky. Garantuju vám, že za chvíli ani nebudete vnímat, že tam jsem.

4.

ČASTO JE TO INTIMNÍ

Určitě jo a chápu, že nad tímhle asi budete mít největší otazník. Proč bych si měl do soukromí pouštět cizího člověka? Tyhle obavy na dálku rozptýlit nedokážu. Je potřeba se potkat a zkusit to. Stojí to za to.

5.

KÁŽU VODU, PIJU VODU

Mám krásnou mladou rodinu a úplně stejně vznikají fotky z mýho vlastního fotoarchivu, takže vím, jak dobře to funguje, a jak se všichni k fotkám rádi vracíme. Jen na nich většinou chybím já, ale to vás trápit nemusí.

$.

NENÍ LEPŠÍ INVESTICE

Pořád se opakuju, když říkám, že jestli něco bude vždycky nabývat na hodnotě, tak jsou to dobře zachycený a uchovaný vzpomínky. Dobrý rodinný fotoalbum je takový, který dneska potěší, za rok rozesměje a za 20 let rozpláče.

L

TAKY MÁTE RÁDI OBYČEJNÝ CHVÍLE?

Chcete vaše rodinný fotoalbum doplnit fotkama, ze kterých tryskají emoce? Žádný strojený studiovky, ale opravdový, přirozený fotky z prostředí, který je vám blízký. Chcete fotky, kde budete konečně všichni spolu? Fotky ze kterých bude vidět, jak moc jako rodiče dřete a milujete, a jak upřímně vám to vaše děti vrací? Všechno tohle chcete, ale vlastně se neradi fotíte? Třeba bychom to mohli zkusit spolu.

L

Scroll to top