fbpx

VĚRKA & FILIP

CHALUPA V PODKRKONOŠÍ

L

Věrka s Filipem si to udělali přesně podle sebe. Svolali partu nejlepších kamarádů, pronajali si na víkendu chalupu v podhůří Krkonoš, a tak nějak vlastně mimochodem se u toho vzali.

Výsledkem byla jedna z nejpohodovějších svateb, kterou jsem zažil. Třešnička na dortu - oba jsou zarytí fanoušci Star Wars. Prostě když se od začátku všichni vezou na jedný vlně, nemůže to dopadnout jinak než skvěle.

L

Jsme hrozně nadšení a fotky nás úplně dostaly. Jsou hrozně hezké a povedené momentky, prostě přesně to, co jsme chtěli a jak si ten den chceme zapamatovat. Celkově bylo focení s tebou hrozně příjemné a přirozené. Hezky si k nám zapadnul a u většiny situací jsme o tobě ani nevěděli. Takže ještě jednou díky za skvělý přístup, moc si toho vážíme. Líbí se nám i to, že většina fotek je černobílých a ty barevné pak stojí o to víc za to.

Přejeme ti jen ty nejlepší klienty, pro které se bude fotit samo. Taky ti přejeme, aby tě focení stále bavilo a dělalo ti radost, protože to je z fotek hrozně cítit. A ti co si tě vyberou pro svůj den budou dle nás nejšťastnější na světě...

MAY THE FORCE BE WITH YOU

Věrka a Filip

Scroll to top