VAŠE DOTAZY

NA CO SE ČASTO PTÁTE

Tady jsem vypsal pár dotazů, které často dostávám. Pokud v nich nenajdete odpověď na ten váš, tak neváhejte a napište mi.

Podle časových možností za vámi dorazím kamkoliv po ČR a nebudu si za to nic účtovat.

Snažím se zachycovat momenty, aniž bych se do nich vtíral a ovlivňoval je.

Formálně se tomu říká svatební focení reportážním nebo dokumentárním způsobem, někdy taky svatební fotožurnalistika. Na názvu nezáleží. Pro mě je hlavní, abyste věděli, že budu dělat maximum pro to, abych vám nestál v cestě, a zároveň abych zachytil váš svatební příběh opravdově a přirozeně. Žádný prstýnky na větvičce, šaty na jabloni nebo nevěsty ve výskoku.

Ve vhodnou chvíli si nevěstu se ženichem půjčím a jdeme se projít. Většinou to netrvá víc než 20-30 minut. Nečekejte ode mě žadné velké štelování ani pózování.

Určitě ano. Naprosto rozumím tomu, proč jsou pro vás (nebo možná spíš pro vaši babičku s dědou) skupinovky důležité a nějaký čas na ně určitě vyčleníme. Zároveň bych vám poradil, aby jich nebylo moc, a abyste měli někoho, kdo focení skupinovek bude organizovat, ať to pěkně odsýpá.

Jasně, a ne jen pár. Barevných fotek bude většina.

Jakmile večer sbalím focení a rozloučíme se, vyndám z foťáků karty a bezpečně je uložím. Ještě ten samý večer udělám několikanásobnou zálohu (online i offline).

Během následujících 7 dní vám pošlu ochutnávku v podobě 10 upravených fotek. Maximálně během dalších 3 týdnů ode mě dostanete všechny pečlivě vybrané a upravené fotky (typicky 300-400).

Fotky vám předám přes vaši osobní online fotogalerii, která je ideální pro další sdílení s vaší rodinou a kamarády. Fotky si budete moct stáhnout ve dvou velikostech: jedna menší, optimalizovaná pro online sdílení a druhá v plném rozlišení pro tisk. Vybraných 50 fotek pro vás nechám vytisknout ve svém oblíbeném fotolabu.

L

NA NĚCO JSEM ZAPOMNĚL?

Neexistujou špatný dotazy, jenom špatný odpovědi. Moc rád vám pomůžu, vypořádat se všemi vašimi otazníky.

L

Scroll to top